Velkoobchod s koženou galanterií

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Společnost PAUL BORDAS FASHION, s.r.o., je významným dodavatelem celého sortimentu kožené galanterie pro trh České republiky a Slovenska. Dodáváme zejména kabelky, dámské a pánské aktovky, peněženky, opasky, ledvinky, batohy a cestovní a sportovní tašky. Nabízíme také velký výběr společenských kabelek pro slavnostní příležitosti. Veškerý sortiment nabízíme v různém materiálovém zpracování - od kůže přes kvalitní koženku až po textilní materiály. Prodejnám nabízíme naše zboží formou komisního prodeje anebo prodeje na objednávku - hodnota objednávky není omezena.

Na českém trhu zastupujeme několik renomovaných zahraničních firem zabývajících se produkcí kožené galanterie, jedná se o firmy z Itálie, Francie, Německa, Holandska, Slovinska a Lotyšska.

V současné době stále nabízíme zavedeným prodejnám kožené galanterie a příbuzných oborů naše zboží do komisního prodeje. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte nezávazně kontaktovat. Naše zboží lze také objednávat z katalogů anebo přímo na našem e-shopu. Velkoobchodní ceníky a katalogy zašleme na vyžádání.

Nový E-SHOP v provozu.

DANIELE DONATI - DAVID JONES - ASHWOOD - ENRICO BENETTI - BEAGLES - VERA PELLE ITALY - FIRELOG - RunAway - Hide & Stitches - Old West