Velkoobchod s koženou galanterií

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Dotazy

Dotazy

Jak lze získat naše zboží

Naše zboží můžete získat do komisního prodeje anebo výběrem z katalogů a následnou objednávkou. Objednávku můžete také udělat na našem E-shopu (velkoobchodní ceny budou nižší). Ceníky zašleme na vyžádání. Platba předem převodem na účet ( při platbě předem výrazné slevy ) anebo dobírkou. Doprava zdarma při objednávce nad 3.500,- Kč. Tato nabídka platí pouze pro podnikatelské subjekty - prodejny, velkoobchody, OSVČ apod.

Nejčastější dotazy ke komisnímu prodeji

Komu poskytujete zboží do komisního prodeje?

Zboží poskytneme každé prodejně, která o to požádá. Musí však být splněny následující podmínky: prodejna prodává koženou galanterii anebo příbuzný sortiment a v blízkosti žadatele nedodáváme zboží jinému prodejci. Do komise nedodáváme nově vzniklým prodejnám bez historie.

Mám lepší prodejnu než konkurence, které dodáváte zboží. Mám se ozvat?

Určitě, ne se všemi našimi partnery jsme spokojeni. Ozvěte se, my seriózně zvážíme Vaši nabídku. V případě, že jste z lokality, kde nejsme dlouhodobě spokojeni s prodejem našeho zboží, můžeme po domluvě odebrat komisi stávajícímu partnerovi a tuto možnost dát Vám.

Jste schopni moji prodejnu kompletně zásobit anebo potřebuji další dodavatele?

Poskytujeme veškerý sortiment v rozsahu: kabelky, sportovní tašky a klopnovky, cross tašky, aktovky pro dámy i pány, peněženky, opasky, etue, ledvinky, společenské kabelky, sportovní batohy, dětské batůžky, cestovní tašky, nákupní tašky a mnoho jiného. To vše v různých materiálech, vč. kvalitní kůže. Různé cenové hladiny. Ve výprodejových kolekcích nabízíme velmi atraktivní ceny, u kabelek již od 50,- Kč/ks bez DPH. Pokud bude spolupráce probíhat tak jak má     ( řádné hlášení komise, včasné platby ), jsme přesvědčeni o tom, že dalšího dodavatele nebudete potřebovat :)

Mohu si zboží do komise vybírat, např. z katalogu anebo internetu?

Na prodejny dodáváme ucelené kolekce na základě domluvy a vymezení sortimentu prodejnou. Tento výběr sortimentu se provádí na základě dotazníku při podpisu smlouvy. Rozsah dodávek zboží lze kdykoliv upravovat na základě vzájemné domluvy. Dodávku zboží lze upřesnit pomocí zveřejněných katalogů zboží - lze si zde část zboží vybrat, případně určit typ zboží, o který máte zájem.

Jak si stanovím prodejní cenu zboží? Kdo tuto cenu určuje?

Na dodacím listu od nás dostanete velkoobchodní ceny, které nám za prodané zboží po vyúčtování zaplatíte. Svou marži (přirážku k velkoobchodní ceně) si stanovujete sami, nikdo Vám nediktuje, za kolik máte zboží prodávat. Je však potřeba zvolit tuto marži přiměřeně, aby bylo zboží v dané lokalitě dobře prodejné.

Co když všechno zboží neprodám?

Neprodané zboží lze vrátit zpět dodavateli anebo dohodnout slevu pro výprodej na prodejně.

Jak je to s vyúčtováním komisního prodeje?

Vyúčtování se provádí 1x měsíčně, vždy do desátého dne v měsíci. Prodejce odešle soupis prodaného zboží e-mailem, poštovním dopisem anebo prodej nahlásí telefonicky. Na základě tohoto vyúčtování je vystavena faktura se splatností 10 dnů.

Jak se přihlásit ke spolupráci?

Stačí nás kontaktovat na e-mailu: info@paulbordas.cz, popřípadě vyplnit kontaktní formulář v sekci Napište nám. Pokud raději telefonujete, neváhejte nám zavolat pro další informace na telefonní číslo 596 227 685.

Jak urychlit schvalování spolupráce?

Pokud nám hned na začátku komunikace pošlete přesnou adresu Vaší prodejny a přiložíte fotografie prodejny z exteriéru i interiéru, urychlíte tím významně schvalování poskytování komise vedením naší společnosti. Zasílání fotografií však není podmínkou, pouze výhodou.

Jak probíhá první závoz zboží?

Do týdne od podepsání smlouvy Vám přepravní společnost PPL zdarma od nás přiveze první zásilku zboží v rozsahu, který jste určili při podpisu smlouvy a vyplnění přehledu Vámi požadovaného zboží. Další dodávka probíhá po prvním vyúčtování, kdy získáme přehled o prodeji na Vaší prodejně. Dodávku dalšího zboží si můžete rovněž domluvit telefonicky anebo e-mailem. Vyprodané zboží lze znovu objednat, dodáváme obratem.

Slovensko

Kabelky Daniele Donati Vám zašleme až na Vaši prodejnu.
Vybírat můžete z katalogu: DANIELE DONATI
Ceník zašleme na vyžádání - kontaktujte nás na e-mail: info@paulbordas.cz
Faktura bude vystavena v EUR, bez DPH, platba na náš účet v EUR na Slovensku.
Komisní prodej na Slovensku neposkytujeme.