O nás

Společnost PAUL BORDAS FASHION, s.r.o., je významným dodavatelem celého sortimentu kožené galanterie pro trh České republiky. Dodáváme zejména kabelky, dámské a pánské aktovky, peněženky, opasky, ledvinky, batohy a cestovní a sportovní tašky. Nabízíme také velký výběr společenských kabelek pro slavnostní příležitosti. Veškerý sortiment nabízíme v různém materiálovém zpracování - od kůže přes kvalitní koženku až po textilní materiály. Prodejnám nabízíme naše zboží formou komisního prodeje

Na českém trhu zastupujeme několik renomovaných zahraničních firem zabývajících se produkcí kožené galanterie, jedná se o firmy z Itálie, Francie, Německa, Holandska, Slovinska a Lotyšska.

V současné době stále nabízíme zavedeným prodejnám kožené galanterie a příbuzných oborů naše zboží do komisního prodeje. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte nezávazně kontaktovat.

Nový E-SHOP v provozu.

 DANIELE DONATI

DAVID JONES - ASHWOOD - RUCKSACK - ALWAYS WILD - ENRICO BENETTI - BEAGLES - VERA PELLE ITALY - MONNARI - NÓBO - FIRELOG

 

 

Komisní prodej - rozšiřujeme síť spolupracujících prodejen

Celý sortiment našeho zboží Vám nabízíme do komisního prodeje. Využijte tuto jedinečnou příležitost, kdy neplatíte za zboží, dokud jej neprodáte. Navíc neprodané zboží můžete vrátit.

Máme zájem pouze o zavedené prodejny kožené galanterie a obuvi, případně o prodejny, kde je kožená galanterie jako doplňkový prodej.

Zajímají nás všechny lokality v České republice.

 

 

 

Vyhledat v textu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

Paul Bordas Fashion, s.r.o.Sídlo společnosti

 

Novinky

Daniele Donati AW 20_21.jpg

Daniele Donati katalog zima 2020-2021

Paul Borgas Fashions, s.r.o.