Nejčastější dotazy ke komisnímu prodeji

 

Komu poskytujete zboží do komisního prodeje?

Zboží poskytneme každé prodejně, která o to požádá. Musí však být splněny následující podmínky: prodejna prodává koženou galanterii anebo příbuzný sortiment a v blízkosti žadatele nedodáváme zboží jinému prodejci. Do komise nedodáváme nově vzniklým prodejnám bez historie.

Modelka 2020_5.jpg

Mám lepší prodejnu než konkurence, které dodáváte zboží. Mám se ozvat?

Určitě, ne se všemi našimi partnery jsme spokojeni. Ozvěte se, my seriózně zvážíme Vaši nabídku. V případě, že jste z lokality, kde nejsme dlouhodobě spokojeni s prodejem našeho zboží, můžeme po domluvě odebrat komisi stávajícímu partnerovi a tuto možnost dát Vám.

 

Jste schopni moji prodejnu kompletně zásobit anebo potřebuji další dodavatele?

Poskytujeme veškerý sortiment v rozsahu: kabelky, sportovní tašky a klopnovky, cross tašky, aktovky pro dámy i pány, peněženky, opasky, etue, ledvinky, společenské kabelky, sportovní batohy, dětské batůžky, cestovní tašky, nákupní tašky a mnoho jiného. To vše v různých materiálech, vč. kvalitní kůže. Různé cenové hladiny. Ve výprodejových kolekcích nabízíme velmi atraktivní ceny, u kabelek již od 50,- Kč/ks bez DPH. Pokud bude spolupráce probíhat tak jak má ( řádné hlášení komise, včasné platby ), jsme přesvědčeni o tom, že dalšího dodavatele nebudete potřebovat :)

Mohu si zboží do komise vybírat, např. z katalogu anebo internetu?

Na prodejny dodáváme ucelené kolekce na základě domluvy a vymezení sortimentu prodejnou. Tento výběr sortimentu se provádí na základě dotazníku při podpisu smlouvy. Rozsah dodávek zboží lze kdykoliv upravovat na základě vzájemné domluvy. Dodávku zboží lze upřesnit pomocí zveřejněných katalogů zboží - lze si zde část zboží vybrat, případně určit typ zboží, o který máte zájem.

Modelka 2_21012019.jpg

Jak si stanovím prodejní cenu zboží? Kdo tuto cenu určuje?

Na dodacím listu od nás dostanete velkoobchodní ceny, které nám za prodané zboží po vyúčtování zaplatíte. Svou marži ( přirážku k velkoobchodní ceně ) si stanovujete sami, nikdo Vám nediktuje, za kolik máte zboží prodávat. Je však potřeba zvolit tuto marži přiměřeně, aby bylo zboží v dané lokalitě dobře prodejné.

Co když všechno zboží neprodám?

Neprodané zboží lze vrátit zpět dodavateli anebo dohodnout slevu pro výprodej na prodejně.

Jak je to s vyúčtováním komisního prodeje?

Vyúčtování se provádí 1x měsíčně, vždy do desátého dne v měsíci. Prodejce odešle soupis prodaného zboží e-mailem, poštovním dopisem anebo prodej nahlásí telefonicky. Na základě tohoto vyúčtování je vystavena faktura se splatností 10 dnů.

Jak se přihlásit ke spolupráci?

Stačí nás kontaktovat na e-mailu: info@paulbordas.cz, popřípadě vyplnit kontaktní formulář v sekci Napište nám. Pokud raději telefonujete, neváhejte nám zavolat pro další informace na telefonní číslo 596 227 685.

Jak urychlit schvalování spolupráce?

Pokud nám hned na začátku komunikace pošlete přesnou adresu Vaší prodejny a přiložíte fotografie prodejny z exteriéru i interiéru, urychlíte tím významně schvalování poskytování komise vedením naší společnosti. Zasílání fotografií však není podmínkou, pouze výhodou.

Jak probíhá první závoz zboží?

Do týdne od podepsání smlouvy Vám přepravní společnost PPL zdarma od nás přiveze první zásilku zboží v rozsahu, který jste určili při podpisu smlouvy a vyplnění přehledu Vámi požadovaného zboží. Další dodávka probíhá po prvním vyúčtování, kdy získáme přehled o prodeji na Vaší prodejně. Dodávku dalšího zboží si můžete rovněž domluvit telefonicky anebo e-mailem. Vyprodané zboží lze znovu objednat, dodáváme obratem.

 

 

 

Komisní prodej - rozšiřujeme síť spolupracujících prodejen

Celý sortiment našeho zboží Vám nabízíme do komisního prodeje. Využijte tuto jedinečnou příležitost, kdy neplatíte za zboží, dokud jej neprodáte. Navíc neprodané zboží můžete vrátit.

Máme zájem pouze o zavedené prodejny kožené galanterie a obuvi, případně o prodejny, kde je kožená galanterie jako doplňkový prodej.

Zajímají nás všechny lokality v České republice.

 

 

 

Vyhledat v textu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

Paul Bordas Fashion, s.r.o.Sídlo společnosti

 

Novinky

Daniele Donati AW 20_21.jpg

Daniele Donati katalog zima 2020-2021

Paul Borgas Fashions, s.r.o.